Warning: Use of undefined constant tekst - assumed 'tekst' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /korzyscidlaciebie/index.php on line 24

Warning: Use of undefined constant maile - assumed 'maile' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /korzyscidlaciebie/index.php on line 27


Czytając uważnie informacje o promowanych przeze mnie produktach,

myślisz, że mogłyby Ci pomóc w rozwiązaniu Twoich problemów zdrowotnych.

Decydujesz się zostać członkiem Klubu Konsumenckiego CaliVita.

Chcesz złożyć zamówienie.

Zastanawiasz się jednak,

JAKIE KORZYŚCI ODNIESIESZ z bycia "moim" Klubowiczem.

I słusznie. :)


Pozwól zatem, iż upewnię Cię, że TO DOSKONAŁA DECYZJA.Czego możesz spodziewać się z mojej strony ?


Na co możesz liczyć ?

Na to, że ....na pewno odpiszę na każdego Twojego mail'a - jeśli naturalnie będzie dotyczył spraw, którymi się zajmuję. Czasami przyjdzie Ci nieco poczekać. Zanim odpowiem, jeśli nie będzie to możliwe od razu, zawsze otrzymasz choć krótką informację, która powiadomi Cię, że odpowiedź niebawem nadejdzie.
co 2 tygodnie, otrzymasz kolejne wydanie mojego Nieregularnego (który nieoczekiwanie stał się regularnym) Nie - Codziennika "Zdrowie dla Ciebie". Jeśli znajdziesz chwilę i ochotę na skomentowanie, będzie mi niezmiernie miło.
po otrzymaniu pierwszego zamówienia wyślę do Ciebie dodatkowy (poza Katalogiem) materiał, który pozwoli Ci na możliwie swobodne poruszanie się po ofercie produktowej.
zawsze, w pierwszej kolejności zostaniesz powiadomiony/a o wszelkich nowych materiałach mojego autorstwa, zarówno w formie elektronicznej jak i broszurowej.
możesz brać udział w proponowanych przeze mnie promocjach, konkursach, w których zawsze mam dla zwycięzców atrakcyjne nagrody.
będę doradzać Ci w kwestiach dietetycznych i naturalnie pomagać dobierać mające szanse najkorzystniej zadziałać w Twoim przypadku preparaty.


(jeśli mieszkasz w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu lub w innym dużym mieście, w którym bywam /zdecydowanie najczęściej jednak w stolicy) na seminariach, szkoleniach, konferencjach czy wykładach) możemy się spotkać i porozmawiać o tym co Cię intryguje w profilaktyce zdrowotnej, ale nie tylko ... bo przecież jestem człowiekiem z krwi i kości :)
otrzymasz porcję najbardziej aktualnych, a ważnych informacji podawanych na wykładach i Konferencjach Medycznych.
będziesz (jeśli zechcesz) uczestnikiem napisanych przeze mnie kursów, w których zawarta wiedza na pewno ułatwi Ci funkcjonowanie (w tym zbyt zabieganym świecie) w możliwie dobrej kondycji fizycznej i psychicznej i pomoże rozwikłać wiele dylematów mających wpływ na stan Twojego zdrowia.
jako sympatyk moich działań możesz brać udział w imprezach, których jestem organizatorem. Jak uczyliśmy i bawiliśmy się ostatnimi czasy możesz zobaczyć tu: seminarium biznesowe i Bal Zdrowia inaczej.
mam pełną głowę ciekawych pomysłów, które mają szansę Ci się spodobać.
To oczywiście nie wszystko,
ale reszta niech pozostanie raczej miłą niespodzianką,
bo przecież muszę mieć możliwość zaskakiwania Cię. : )


Działalność swoją prowadzę od 2000 r. Dla Ciebie to chyba dobra wiadomość,
że ciągle jeszcze chce mi się chcieć, a co za tym idzie - robić więcej i lepiej.


Rzuć okiem na to, co sądzą Ci, którzy znaleźli się tu przed Tobą >>Myślę, że czas od poniedziałku do piątku
jest do kontaktu optymalny.
Sobota i niedziela należą do mojej rodziny.

Zapraszam Cię więc w dni powszednie.
Pisz i dzwoń.

Jestem pewna, że spodoba Ci się "u mnie" i chętnie będziesz tu wracać.


www.Intruz.pl - www.GrupaKrwi.pl - www.Babiniec.com
www.ZdrowieJelit.pl - www.ZdrowieMaszWeKrwi.pl
www.ZdrowieDlaCiebie.Madejska.pl


  
 Formularz zamówienia dla Nowego Klubowicza Pisz na adres: zdrowiedlaciebie@madejska.pl